«Minu Tokyo. Nähtamatu piiri taga» читать онлайн книгу 📙 автора Maarja Yano на MyBook.ru
Minu Tokyo. Nähtamatu piiri taga

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

16+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

Pole lihtne armastada linna, mis sind esialgu eirab ja hiljem ähvardab sulle kaela kukkuda. Aga kas selleks, et ühest linnast kirjutada, pean ma teda tingimata armastama? Mõtlesin selle üle pikalt ja jõudsin järeldusele: ei pea.

Hetkest, kui loobusin kohustusest Tokyot armastada, hakkasin ma selle linna käekäigu vastu huvi tundma. Tagasihoidlik huvi kasvas aja jooksul sümpaatiaks ja edasi juba leebeks kiindumuseks.

Pidasin end ikka suureks unistajaks, aga ka oma kõige lennukamates fantaasiates ei kujutlenud ma, et ulja naljana ette võetud projekt „Jaapani poiss aastaks“ lõpeb abiellumisega samurai suguvõsasse.

Nähtamatu on see piir unistuste ja tõeluse vahel. Millal saab fantaasiast tegelikkus, võõrast inimesest oma, kaugest kultuurist kodu? Millisel hetkel saab lapsest täiskasvanu? Raske on märgata, millal ma nendest piiridest üle astusin või kas ikka astusin.

Maarja Yano

читайте онлайн полную версию книги «Minu Tokyo. Nähtamatu piiri taga» автора Maarja Yano на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Minu Tokyo. Nähtamatu piiri taga» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: