«Намір» отзывы и рецензии читателей на книгу📖автора Любко Дереша, рейтинг книги — MyBook.

Отзывы на книгу «Намір»

LeRoRiYa

Перша прочитана мною книга Дереша. І навіть не прочитана, а буквально та, що я з'їла за один присест. Щиро зраділа, що купила цю книжку - перевидання прекрасне й читати було неймовірно цікаво, хоча нецензурні слова в філософських роздумах здалися мені трохи недоречними. Та все ж я із задоволенням читатиму Дереша й надалі.

13 апреля 2014

rosya

Я щасливий, що Таємниця не має меж. Це надихає.

Перша книга Дереша, яку я прочитала. Вона, мабуть, залишиться для мене найкращою. Насправді, книга шукає свого читача. Нединамічний сюжет, довгі внутрішні монологи, затяжні відступи - все це лякає тих, хто звик пропускати "те, що без діалогів і мілким шрифтом". Це книга для роздумів.

2 августа 2010

drunk_flower

Мне показалось, что это самая слабая книга Дереша. Слишком подростковая со всем вытекающим. "Культ" в свое время понравился куда больше

9 апреля 2010

Gabriet

Ця книга явно написана саме для мене. Дуже люблю роздуми, монологи і надто з філософським змістом. Стиль написання, який властивий мені. Книга не для кожного. Для людей з розвитком (книжковим). Філософічна. Це те, що я шукала і не могла знайти!

1 марта 2013

frozen_celestial

Книгу читала, щоб точно впевнитись, що твори Дереш пише явно не для мене.
Ще раз би не читала і нікому не радила.
Але для загального розвитку, щоб бути в курсі сучукліту - треба було ознайомитися)
Як то кажуть: щоб знати, що на смак це, як скислий борщ, спочатку його треба спробувати.
Особисто для мене ця книга ні про що. Хоча й згадуєтья в ній мій рідний Тернопіль, але все ж.

20 октября 2011