Отзывы на книгу «Бог завжди подорожує інкогніто»

AilaHella
"Є в житті періоди, насичені подіями і почуттями, і їх неможливо ні пояснити, ні назвати точним словом"

Довго вагалася, варто купувати цю книгу, чи ні. Це було зумовленно моїм страхом про книги з психолоії і саморозвитку. Проте, коли вона потрапила мені до рук, задоволення важко було описати.
Ця книга - не посібник вправ і не спосіб життя. Автор майстерно поєднує принципи успішності із художнім стилем, створюю досить цікаву історію, яку можна прочитати для розслаблення. Проте вона також смушує і задуматися.
Для мене ця книга стала змогою ще раз подумати про життя, про його цінності. Я ще раз підтувердила думку про те, що більшість моральних проблем людей йде від їх дитинства. І, звичайно ж, хочеться подумати, чи не живу і я за принципом "жертви"?
Алан - герой, що зображує більшість людей сучасності і кожен може впізнати у ньому себе. В тій чи іншій ситуації, у яку потрапрляє чоловік, ми побачимо власні вчинки та проблеми.
Ів Дюрей - неперевершена особистість і у той же час звичайна людина. Герой з`являється саме тоді, коли потрібно, але досить часто неочікувано. З першого погляну може здатися, що він холодний і жорстокий, проте, коли всі карти відкрито, зрозумілі і його мотиви, і його вчинки.
Особливо хочеться сказати про закінчення твору. Це справді було несподіванно, і навіть трішки шокуюче. Автор майстерно тримав інтригу до кінця, і хоч сама книга не особливо наповнена поворотами сюжету, закінчення просто вибиває землю з-під ніг.
"Бог завжди подорожує інкогніто" Лорана Гунеля - книга-думка, книга-життя, книга-історія, книга-розуміння. Вона не вчить чогось особливого, але змушує задуматись над власним життям, мотивує не здаватися і йти далі.

helgalaurus

"Бог завжди подорожує інкогніто" - книга Лорана Гунеля. Вперше зустрілась з цим автором, і, коли почала читати книгу, ще не знала, що він є психологом.
Дивлячись на назву, здається, що в книзі релігійна філософія або ж, інший можливий варіант, вона написана релігійним стилем. Знаючи, що автор цієї книги психолог, здавалось би, в книзі буде нудна теорія по курсу психології з розвитку особистості. Книга не належить ні до першого, ні до другого.
Вона захоплює вже з перших сторінок, коли головний герой Алан - хотів покінчити життя самогубством. Але завадив цьому, такий собі Ів Дюбрей, на перший погляд випадково опинившись "в нужное время, в нужном месте".
Слідкувати за розвитком подій було дуже цікаво, тому що відгадати, що ж буде далі з головним героєм майже неможливо, інтрига була до останньої сторінки книги (що дуже сподобалось).
Також хочеться відзначити, як багато й красномовно автор описував кожне місце, кожну вулицю, кожну крамницю і кожну деталь. Описується поведінка та характер самих французів. Ні разу не подорожуючи до Франції, я ніби побувала там, дізналась багато нового про французів, в особливості про Париж.
І, звичайно ж, головним в цій книзі є людина, як особистість невпевненна у собі, яка підпорядковується іншим і завжди виступає в ролі "жертви". Автор вміло вмістив "нудну теорію по курсу психології з розвитку особистості" в цікаву історію, чергуючи повчальним змістом та гарними описами різноманітних пейзажів.
Вже під час читання книги, задумовуєшся про власне життя, власні проблеми, які поєднують з головним героєм. Вона мотивує, хочеться змінитися на краще, отримати бажане і досягти чогось у своєму житті, як це зробив Алан.

Intelligent

Путь человека может состоять из:
- Это невозможно.
- Я не смогу.
- Нет-нет, это не для меня.
- Нет.

И привести к Эйфелевой башне. Нет, не за красивым видом. И не в ресторан, к сожалению. А встать и зажмурив глаза готовиться к решающему шагу.

К счастью, прямо к таким фатальным последствиям, описанный в начале шаг, ведет редко. Но все же, он забирает у нас очень много возможностей.

Когда ты способный человек, у тебя все есть казалось бы, а веры в себя нет. И ты сам себе на каждом шагу выставляешь запреты и границы. Хочешь быть вежливым, удобным, правильным и улыбаться людям.
Ты возьмешь пережаренный багет, в результате у тебя будет не такой вкусный ужин, но ты не попросишь продавца о замене, ведь его время для тебя дороже твоего ужина и удовольствия.
И таких ситуаций, когда интересы людей выше твоих очень много. Автор же учит героя, а заодно и читателя, с этим справляться. Смотреть с другой стороны, Называть вещи своими именами. и мир становится не таким сложным, наоборот, он прекрасен и полон возможностей.

Но да, они не для всех. Они для тех, кто знает, что достоин и открыт этому миру.

Хорошая и вдохновляющая книга. Тут нет описания какого-то сверх секрета, просто много истин собраны и комфортном для восприятия формате и вшиты в интересный сюжет.

Sofia0001

З перших сторінок книги я почала все глибше й глибше вникати в зміст прочитаного.Книга проникла в кожну клітину мого єства.І,якщо бути чесною,то я ще ні разу не писала відгуків до книг.То ж,зрозуміла,що прийшла пораМабудь,такий шалений вплив вона на мене здійснила тому, що в деяких ситуаціях на місці головного героя бачила себе.Така ж не впевнена в собі людина,яка боїться комусь не сподобатись...висловити свою думку. Алан Грінмор,головний герой книги,зневірився в собі на стільки,що втратив сенс життя,захотівши покінчити з ним раз і на завжди.І добре,що знайшлася людина,яка вчасно"подала руку".Алан згодився на допомогу,і на те,що буде виконувати інструкції незнайомця,з метою стати кращим.І ви знаєте,йому вдалося!!!!
З кожним разом після кожного випробовування він помічав як змінюється.Він повірив в себе,повірив,що зможе стати директором фірми,зможе переконати всіх акціонерів.І він молодець,бо він добився того,чого хотів,в що сам вірив.І таким би мав бути кожен з нас,особливо після прочитаного.
"Не піддавайтеся буденній рутині,не пливіть за течією,будьте вище ніж ваші кривдники"- ось чого вчить книга.
І навіть якщо ви вважаєте,що немає виходу з тієї чи іншої ситуації,пам'ятайте: "Вам завжди допоможе той,що подорожує інкогніто".
P.S: книга однозначно не залишить вас байдужими,адже кожен в кінці захоче досягнути того,чого зміг головний герой.

wero...@gmail.com

Чудова книга, атмосферна чудово передається внутрішній світ героя, неординарні персонажі, захопливий сюжет і головне допомагає зрозуміти багато речей, таких як ціність життя і важливість впевності у собі