«Suur vend. Sari "Moodne aeg"» читать онлайн книгу 📙 автора Lionel Shriver на MyBook.ru
Suur vend. Sari "Moodne aeg"

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

Премиум

(0 оценок)

Suur vend. Sari «Moodne aeg»

0 печатных страниц

2016 год

16+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге
Pandora jaoks on toiduvalmistamine armastuse üks vorme. Õnnetuseks ei taha tema abikaasa Fletcher, eraettevõtjast tisler, enam suu sissegi võtta rammusaid roogi, mida ta kurameerimise ajal jumaldas, ja on hakanud käima pikkadel rattasõitudel. Pandora läheb lennujaama vastu oma vanemale vennale Edisonile, aga ei tunne teda ära. Vahepealsete aastate jooksul on sale ja stiilne New Yorgi jazz-pianist mitusada naela juurde võtnud. Mis on juhtunud? Kui Edison hakkab võõrustajate külalislahkust kuritarvitama, esitab Fletcher oma naisele ultimaatumi: kas tema või mina. Shriverile omaselt vaimukas ja hoogne „Suur vend” kõneleb ülekaalulisusest – probleemist, mis on ühtaegu ühiskondlik ja piinavalt isiklik. Romaan küsib, kui palju oleme me nõus ohvriks tooma, et päästa mõnd pereliiget, ja kas üldse on võimalik lähedast inimest päästa tema enese käest? „Suur vend” on romaan õe-venna suhtest, abielust ja rasvumisest; selle autoriks on Lionel Shriver, kelle sulest pärineb ka bestseller „Me peame rääkima Kevinist” (e.k 2008).

читайте онлайн полную версию книги «Suur vend. Sari "Moodne aeg"» автора Lionel Shriver на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Suur vend. Sari "Moodne aeg"» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: