«Лісова пісня. Драматичні поеми. Лірика (збірник)» читать онлайн книгу 📙 автора Леси Украинки на MyBook.ru
  2. Зарубежная драматургия
  3. ⭐️Леся Українка
  4. 📚«Лісова пісня. Драматичні поеми. Лірика (збірник)»
Лісова пісня. Драматичні поеми. Лірика (збірник)

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

Премиум

4.43
(23 оценки)

Лісова пісня. Драматичні поеми. Лірика (збірник)

198 печатных страниц

Время чтения ≈ 5ч

2011 год

12+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

«Лариса Петрівна Косач (Квітка), відома читачам як Леся Українка, народилася 25 лютого 1871 року в Новограді-Волинському. Мати Лесі Українки – Ольга Петрівна Драгоманова-Косач, українська письменниця (псевдонім – Олена Пчілка).

З дитинства Леся кохалася в народних піснях і казках, у чотири роки вже читала, у п’ять – грала на фортепіано і пробувала творити власну музику. За сприяння матері у 1884 році у львівському журналі «Зоря» з’явилася перша Лесина публікація – вірш «Конвалія». У березні 1893 року у Львові вийшла перша збірка – «На крилах пісень». Схвальну рецензію на книгу написав О. Маковей, визначивши провідні мотиви творчості поетеси: «Перший – то сумовитий погляд авторки на своє життя і долю, другий – то культ природи, а третій – то культ України і світове горе». Після того Леся Українка написала понад сотню віршів, половина з яких за її життя не була надрукована…»

читайте онлайн полную версию книги «Лісова пісня. Драматичні поеми. Лірика (збірник)» автора Леся Українка на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Лісова пісня. Драматичні поеми. Лірика (збірник)» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Объем:
Год издания:
2011
ISBN (EAN):
Время на чтение:
5 ч.
Та я тебе, Кассандро, не картаю, невинна ти з своєї вдачі. Певне,боги в тім винні, що дали тобіпізнати правду, сили ж не дали,щоб керувати правдою. Ти бачиші, склавши руки або заломивши,стоїш безвладна перед тим привиддямстрашної правди, мов закам’яніла,немов на тебе глянула Медуза,і тільки жах наводиш на людей.А правда від того стає страшніша, і люди тратять решту сили й глузду
20 марта 2021

Ось ти взяла кужілку, се й гаразд, казати правду, дівчині се личитьдалеко краще, ніж пророча мова. Отож пряди й не пророкуй.
20 марта 2021

я завжди чую горе, бачу горе, а показать не вмію. Я не можусказати: тут воно або он там.Я тільки знаю, що воно вже єі що його ніхто вже не одверне,ніхто, ніхто. Ох, якби тільки можна, то я б сама те горе одвернула!

Автор книги