«Герой нашого часу (збірник)» отзывы и рецензии читателей на книгу📖автора Лесь Подерв’янський, рейтинг книги — MyBook.

Отзывы на книгу «Герой нашого часу (збірник)»

отзыв и рецензия на книгу

nastia-in-wonderland

Подерв'янський як стан душі, Подерв'янський як невичерпне джерело для цитування. Подерв'янський як чортів геній, який за ненормативною лексикою заховав весь трагікомізм нашого життя і впхав кляту сатиру, яку я так люблю.

Чого тільки варті "Цікаві досліди", де простежується море алюзій на радянські реалії. "Діана" з її алегоріями і підтекстами про сімейне життя. Знімаю капелюха!

Якщо ви нормально відноситеся до матюків і хочете посміятися буквально з кожного рядка, я Подерв'янського прям рекомендую. Хто, як не він спочатку розмішить, а потім бахне цеглиною по голові, причому так, шо ви оговтаєтесь через тиждень?

Я тут і поржала, і задумалась, і порефлексувала, і словниковий запас поповнила (серйозно ). Хотіла сказати, шо пізнала сенс буття, але його може пізнати тільки Будда.

Просто візьміть і витратьте свій час на цю тоненьку книжечку. Це епатажно, це неповторно, це дуже сміливо і андеграундно.

3 апреля 2020