«Пригоди Піноккіо» читать онлайн книгу 📙 автора Карло Коллоді на MyBook.ru
  2. Сказки
  3. ⭐️Карло Коллоді
  4. 📚«Пригоди Піноккіо»
Пригоди Піноккіо

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

2010 год

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

Ця повчальна історія про те, як звичайнісінька дерев'яна лялька завдяки наполегливій праці й доброму ставленню до ближніх перетворилася на справжню людину. Однак перш ніж це сталося, ледачому Дерев'яному Хлопчикові довелося пройти важкі випробування й зазнати багато лиха.

Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.

читайте онлайн полную версию книги «Пригоди Піноккіо» автора Карло Коллоді на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Пригоди Піноккіо» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Переводчик:
О. Донічева
Время на чтение:
3 ч.
Карло Коллоді Пригоди Піноккіо Розділ 1 Майстрові Вишні втрапило до рук дерев'яне поліно, що плакало і сміялося, мов дитина Жив собі… «Король!» – одразу ж вигукнуть мої маленькі читачі. Аж ні, мої любі, не вгадали. Жив собі обрубок дерева, колода. І було це не якесь рідкісне дерево, а звичайнісіньке поліно, якими зимової пори топлять печі й каміни, щоб обігріти оселю. Навіть не знаю, якими химерними шляхами одного чудового дня це звичайнісіньке поліно опинилось у майстерні старого теслі. Майстра звали Антоніо, та усенький світ величав старого «майстром Вишнею», бо кінчик його носа скидався на стиглу вишню – блискучу і сизо-червону. Майстер Вишня, забачивши це поліно, страшенно зрадів і, весело потираючи руки, пробурмотів:
31 января 2014

Під Старезним Дубом ти знайдеш у траві бідолашного напівмертвого Дерев’яного Хлопчика.
15 декабря 2013

Переводчик