«Rikkaks saamise õpik» читать онлайн книгу 📙 автора Jaak Roosaare на MyBook.ru
Rikkaks saamise õpik

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

12+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

Investeerimise ja rikkaks saamise käsiraamat.

Tegemist on praktilise käsiraamatuga, kuidas planeerida oma rahaasju, kuidas investeerida ja luua endale passiivne sissetulek läbi intressi, üüri ja dividenditulu. Samas on raamat kirjutatud jutustavas formaadis ja seal on palju Eestist pärit näiteid reaalsete tehingute kohta.

читайте онлайн полную версию книги «Rikkaks saamise õpik» автора Jaak Roosaare на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Rikkaks saamise õpik» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
ISBN (EAN):
Время на чтение:
8 ч.
Правообладатель
finantsinvesteeringud, suuremad ostueesmärgid, heategevus ja igapäevane tarbimine. USA miljonär ja finantskoolitaja T. Harv Eker soovitab oma klientidel jagada sissetulekud kuude ossa: lisaks eelpool mainitutele veel enda harimiseks mõeldud osa ning raiskamiseks ja enda rikkana tundmiseks mõeldud osa.
14 марта 2021

tuli paberile kirja panna 100 eesmärki, asja või oskust, mida ma tahan elu jooksul saavutada. Kui Sa pole sellist harjutust varem teinud, siis soovitan soojalt. Mine kuhugi hubasesse kohvikusse, võta tass kuuma jooki ja asu oma elu kujundama... Ilmselt avastad kusagil 40. või 50. eesmärgi juures, et fantaasia hakkab otsa saama. Et ei oskagi nagu midagi rohkem tahta või teha või õppida... Mõned aastad hiljem leidsin sahtlist oma tollase lehe ja hakkasin põnevusega lugema, mis ma kirja olin pannud. Esiteks selgus, et mu fantaasia oli otsa saanud juba numbri 47 juures. Eesmärke lugedes tuli mul aga lausa külmavärin peale, sest nii paljud neist olid paari aastaga täitunud, ilma et ma oleks isegi mõelnud või keskendunud nende saavutamisele. Ma ei tea, kas see on alateadvus või tõenäosusteooria, aga näiteks olid eesmärkideks „käia Hawaiil” (vahepeal olin ma Hawaiil abiellunud) ja „teha sukeldumisload” (saime need abikaasaga alles mõned nädalad tagasi). Niisuguseid „isetäitunud” eesmärke oli veel. Ja need eesmärgid täitusid, ilma et ma oleks oma eesmärgilehte kunagi isegi vaadanud! Nii et pane julgelt 100 eesmärki kirja ja vaata igal hommikul kohvi kõrvale see nimekiri läbi. Veel on hea mõte võtta igal kuul üks eesmärkidest ja see lihtsalt ära saavutada. Siis tead, et elu on elamist väärt ja kõik need ägedad asjad ei jää ootama seda müstilist „kunagit”, mis tegelikult ei saabu. Lisaks avastad, et suurem osa eesmärkidest ei vajagi saavutamiseks mitte niivõrd palju raha, vaid pigem kättevõtmist ja tahet asi ära teha.
12 марта 2021