«Elamiseks mõeldud elu. Lood peredest, kes kasvatavad teistest vanematest sündinud lapsi» читать онлайн книгу 📙 автора Helen Michaels на MyBook.ru
  2. Биографии и мемуары
  3. ⭐️Helen Michaels
  4. 📚«Elamiseks mõeldud elu. Lood peredest, kes kasvatavad teistest vanematest sündinud lapsi»

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

16+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

“Olime just abiellunud, noored inimesed… Veiko vennanaine rehkendas lausa välja,

mitu minutit möödub, kui vanaema seltskonnas jälle pisipere kohta pärib – see oli

justkui kohustuslik küsimus. Ja ehkki sa ise tead, et pisiperet ei tulegi, teed ikka

head nägu,” ütleb Anu.

Paariaastase proovimise järel ütles Veiko: „Nüüd aitab. Me ei proovi enam

kunstlikult, sest ma ei saa kauem kõrvalt vaadata, kuidas sa oma kehale haiget

teed.” Selle asemel hakkas ta aegamisi rääkima: „Võib-olla meie roll siin elus on

hoopis teistsugune – võib-olla peaksime lapsendama?”

Raamatu autori teekond käesoleva raamatu tegelaste – teistest vanematest

sündinud lapsi kasvatavate perede juurde, sai alguse aastal 2011, kui ta oli

alustanud vabatahtlikuna tegevust mittetulundusühingus Oma Pere*. Koostööst

sündis fotonäitus, mis ringles 2012. aastal peaaegu üheksa kuud mööda Eestit.

Lapsendamisele pühendatud näitust külastas ja perede pilte tutvustavaid tekste

luges üle 10 000 inimese. Oli ütlemata selge, et lood elust enesest puudutasid

paljusid inimesi, kes olid otseselt või kaudselt seotud teistest vanematest sündinud

laste kasvatamisega. Näitusest, piltidest ja pilte tutvustavatest tekstidest kasvas

välja 14 lugu käesolevasse raamatusse.

Raamatus kajastatud lugudele on kirjutanud järelsõnad perede koolitaja Viiu

Orgmets ja psühholoog, superviisor ning perede nõustaja Maie Salum

* mittetulundusühing Oma Pere seisab lapsendatavate laste ja lapsendajate huvide

eest Eestis.

читайте онлайн полную версию книги «Elamiseks mõeldud elu. Lood peredest, kes kasvatavad teistest vanematest sündinud lapsi» автора Helen Michaels на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Elamiseks mõeldud elu. Lood peredest, kes kasvatavad teistest vanematest sündinud lapsi» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: