«Mida te kogu aeg lõkerdate?» читать онлайн книгу 📙 автора Helen Eelrand на MyBook.ru
Mida te kogu aeg lõkerdate?

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

Премиум

(0 оценок)

Mida te kogu aeg lõkerdate?

117 печатных страниц

Время чтения ≈ 3ч

2017 год

16+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

Helen Eelrand on ajakirjanik ja kirjanik, kelle debüütromaan “Pasodoble” ilmus 2010. aasta lõpus. Ta on raamatute “Urmas Ott. Teletähe lugu”, “Anne Veesaar. Elus, see on kõige tähtsam!” ja “Regina. Mu imekaunis võitlejanna” kaasautor. 2009. aasta märtsis jõudis ta koos abikaasa ja kahe tütrega Hispaaniasse, kogu maine vara ühes suuremat sorti sõiduautos. Et jääda. See raamat on tema esimese pooleteise aasta elu põhjal sündinud kirglik armastuskiri maailmanurgale, mis neid, täis hoogu, rõõmu, seiklusi ja armastust, vastu võttis. Helenile on öeldud, et tema tunded Andaluusia vastu on naiivsed ja ebaobjektiivsed. Et ta keeldub halba nägemast. Võibolla see nii ongi, kuid mida kaugemale ta sünnimaalt triivib, seda arusaamatumaks ja võimatumaks muutub tema jaoks iga hinna eest kõigi ja kõige kahtlustamine, põlastamine, hindamine ja vihkamine või jumal teab kust pärit kujutelm, et üks inimene on teisest parem.

читайте онлайн полную версию книги «Mida te kogu aeg lõkerdate?» автора Helen Eelrand на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Mida te kogu aeg lõkerdate?» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: