Рецензии и отзывы на Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п'ят

4.0
    MyNameJulia

Моя душа радіє, бо українською мовою починає виходити справді якісна, цікава, "смачна" науково-популярна література! Радість-то яка, українська книга в Україні... Але зараз не про це:)
    Книга запрошує читачів у дивовижну подорож людським тілом, починаючи від мозку і закінчуючи нижніми кінцівками. Вона складається з коротких есе, замальовок, присвячених тому чи іншому органу. Тут зустрічаються і історичні екскурси, і цікаві випадки з лікарської практики автора книги, і цікаві факти про людський організм. В кожному рядку цієї книги відчувається шалена любов автора до своєї професії, його закоханість в те, що він робить.
    Я не медик за освітою і навіть близько з цим не пов*язана. У мене взагалі філологічна освіта і зазвичай все, що не стосується культури, мистецтва чи літератури, проходило повз мене. Але ця книга викликала неабияку цікавість! Неймовірна подорож, запрошую всіх бажаючих, запевняю, ви отримаєте неабияке задоволення!:)

kallisto_kyiv

Роздуми і спостереження лікаря широкої практики щодо людини, роботи її внутрішніх органів. Іноді він розказує історії своїх пацієнтів, або випадки зі свого навчання. Нуднувато і не дуже пізнавально, бо ключове тут - скоріше роздуми, ніж якась цікава інформація про людський організм. Якби не рекомендація знайомої, не купила би.

Ardoss

Досить непогана, в чомусь лірично -філософська книга, якби не одне але - її назва абсолютно не відповідає її змісту. Для даної книги скоріше б підійшло "Нотатки лікаря" чи щось в такому роді, але ж , мабуть, автор хотів вигадати щось ефектніше . І дарма. Дана книга - насправді нотатки лікаря про його практику, спостереження, подорожі. Прям такої фундаментальної подорожі саме по тілу немає. Достатньо багато філософії, порівнянь наших органів з чимось більш вселенським та глобальним (як, наприклад, в розділі про матку) Тож я б скоріше помістила цю книгу в розділ художньої літератури.

VasylLazorak

Хто такий медик? Людина, яка зустрічає нас у цьому світі і людина, яка константує нашу смерть. Вже лише це робить медицину більше ніж просто професія. Є якась святість у спілкуванні лікаря і пацієнта, у тому що лікареві дозволено торкатись того, що сховано у середині нас, у тому, що він допущений кожного дня бачити смерть.
    Ця книжка дає відчути, як це бути лікарем. Можна почитати його думки при огляді пацієнта та діагностиці хвороби, при проведенні операцій і при щоденному спілкуванні з людьми. А переплетені між собою медичні факти, історія медицини та реальні історії з життя дають те відчутття коли є інтелектуальне задоволення, але не можеш відійти від того, що хтось помер не тільки на сторінках книжки.