«Подорож ловеласа» читать онлайн книгу 📙 автора Ге Орій на MyBook.ru
Подорож ловеласа

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Премиум

Доступ ко всем книгам и аудиокнигам от 1 месяца

Первые 14 дней бесплатно
Оцените книгу
О книге

Події в романі для дорослого читача «Подорож ловеласа», відбуваються у часи коли кордони між п’ятнадцятьмя республіками, що входили до Союзу, існували лише на географічних мапах. У ті часи можна було автомобілем, мотоциклом, навіть велосипедом, без перепон подорожувати неозорими просторами великого Союзу. Саме так і зробив герой роману – двадцятивосьмилітній красень-киянин. Відчувши себе пересиченим нинішнім життям з легкими любовними пригодами, які, виявляється, в решті-решт теж набридають, Володимир зважився на відчайдушний поступок. Наодинці, (що принципово), моторолером помчати за тисячі кілометрів – від Києва до Балтійського моря, а може й далі – якщо вистачить сил та бажання. Йому конче була потрібна ця поїздка: аби без сторонніх подумати над сенсом життя, та свого існування на цьому світі. А що з того вийшло, та з якими несподіваними пригодами наш киянин зіткнувся під час подорожі, читач дізнається прочитавши захоплюючий роман «Подорож ловеласа».

читайте онлайн полную версию книги «Подорож ловеласа» автора Ге Орій на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Подорож ловеласа» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Объем: