Zosia96

Спойлери!

"Тамдевін" перша книга Галини Вдовиченко, прочитана мною.
Що я можу сказати?Мабуть, чекала чогось іншого.Я сподівалась прочитати про те, як зміниться життя головного героя і вовків, після появи головної героїні. Тобто не кілька речень про те, що Дункан можливо "утік" через ревнощі до Юрія, або про те, що Кум вирішив брати приклад зі свого наставника і теж "остепенився". Я хотіла взаємодії Анни з вовками. Цього не було. Як і взаємодії Анни з Юрієм. Тільки зовсім трошечки..:)Адже перша половина книги розповідає про те, як уродженка Львова, "талановита" художниця(за яку добру частину роботи роблять інші), вирішує поїхати у Карпати, до своєї подруги студентських років, щоб відпочити від ритму міста та свого цивільного шлюбу. Друга ж половина оповідає нам про життя головного героя Юрія, науковця і дослідника, що зважується на експеримент у горах. Лише на кількох останніх сторінках нам коротко розповіли про його взаємини з Анною.

Тим не менш!
Від мене книга отримує високу оцінку за чудові описи карпатської природи(саме завдяки відпочинку серед гір, Анна знову змогла малювати свої твори самостійно), описи звичаїв та життя тамтешніх мешканців. А які легенди! У мене перехопило дух. Чого тільки варта була розповідь про домового, що залишився у будинку Знахаря, після його смерті. Я щира фанатка містики, тому не можу поставити книзі низьку оцінку(хоч і містики було не надто багато):)