aprilsale
    LANA_K

Гарна книжка, написана чудовою сучасною літературною мовою. Видається трохи схожою на казку, але саме таких казок в нашому житті зараз і не вистачає.

LeRoRiYa

Після прочитання роману "Бора" цього ж автора, я з нетерпінням чекала виходу наступної книжки. І не розчарувалася. Галина Вдовиченко вміє причаровувати простенькими сюжетами, написаними неймовірно красивою мовою. Така собі життєва казка. Саме те, що треба тоді, коли власному життю не дуже вистачає барв.

miss_Tanya

Історія схожа на казку, або невеличкий серіал з хеппі-ендом.
    Народившись на початку 90-х років 20 століття в мертвому містечку Висіч, Кароліна вирішила для себе, що не залишиться тут і поїде до брата Роберта в Київ.
    Колись ворожка сказала матері Роберта та Кароліни, що один з її дітей буде щасливим, інший - знаменитим. Кароліна буде впевнена, що саме вона буде щасливою, адже брат зробив кар'єру, одружився з коханою жінкою, в них тепер чудова сім'я, отоже залишається і далі робити нові звершення та стати знаменитим на всю країну юристом.
    А ось Кароліна, 17-річна дівчина, їде до столиці України сповнена натхнення, ідей, переконань.
    Якби ж вона знала, скільки часу знадобиться їй, аби відчути себе потрібною, знаменитою. Вона втрачатиме і примножуватиме, розчаровуватиметься в чоловіках та знаходитиме інше коханна. Чи буде вона щаслива? Навіть не знаю. А ось знаменитою, так.

MyNameJulia

Легка, трішки наївна історія про цілеспрямованість та мрію.
    Якби мені було років 12-14, я, напевне, була б у захваті. А так у мене занадто багато критичних зауважень та запитань!:)

svmarua

Казка про Попелюшку на сучасний лад. Хоча...ця Попелюшка,в решті решт, сама собі і за Принца, і за Фею. А ще...що, справді існують такі, що до 17 років щось бліде і невиразне, а потім ба-бах і за лічені моменти вибухнуло оберемком талантів, здібностей і винятковим характером? Казка..угум...
    За нагадування про "Сестру Керрі"-дякую авторці.