«Eesti näkiliste välimääraja» читать онлайн книгу 📙 автора Enn Vetemaa на MyBook.ru
Eesti näkiliste välimääraja

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

16+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

Naiadoloogia (näkiteadus) on meie fantastilise bioloogia üks seni vähem uuritud harusid. Kummatigi on viimasel ajal laekunud küllaldaselt andmeid selleks, et tõsisemalt läheneda näkiküsimusele. Välimäraja on raamat, milles kirjanik – ja ka tuntud naiadoloog – Enn Vetemaa püüab anda algajale näkiuurijale kõige elementaarsemaid teadmisi naiadoloogiasse süüvimiseks.

Raamatut ilmestavad Heinz Valgu vägagi vaimukad illustratsioonid.

[–]

Nad vaikinud kaua. Seejärel tundnud näkk huvi, millal on siinkandis oodata järgmist sõjaveteranide kokkutulekut ning kas ka Madis sellest osa võtab. Vastuse saanud, suudelnud näkk endist võitlejat laubale ja lahkunud mere suunas. Kaldal pöördunud ta veel korraks, osutanud häbelikult, aga ka uhkelt oma silmapaistvalt õilsavormilistele rindadele ning küsinud: „Eks nad ju meeldi sulle, mo Madis…”

[–]

читайте онлайн полную версию книги «Eesti näkiliste välimääraja» автора Enn Vetemaa на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Eesti näkiliste välimääraja» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: