«Біле ікло» читать онлайн книгу 📙 автора Джека Лондона на MyBook.ru
Біле ікло

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Премиум

Доступ ко всем книгам и аудиокнигам от 1 месяца

Первые 14 дней бесплатно
Оцените книгу
О книге

«Біле ікло» - пригодницька повість відомого американського письменника і громадського діяча Джека Лондона (англ. Jack London, 1876-1916). *** Це історія одомашненого вовка, що показана очима братів наших менших. Постійна зміна господарів Білого Ікла лише підтверджує різноманіття людських характерів. Іншими видатними творами Джека Лондона є «Любов до життя», «Поклик предків», «Пригода», «До Адама», «Гра», «Залізна п'ята», «Час-не-чекає» і «Дочка снігів». Джек Лондон став автором численних «північних» романів, що оповідають про долю суворих мешканців Аляски з їх життєствердним оптимізмом і вірою в майбутнє.

читайте онлайн полную версию книги «Біле ікло» автора Джек Лондон на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Біле ікло» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Т.Г. Гриценко
Время на чтение:
6 ч.
Темы
Його подруга звільнила його зі скрутного становища, в якому він опинився. Вона забрала у нього зайця і доки дерево гойдалося та загрозливо похитувалося над нею, вона спокійно відгризла зайцю голову. Одразу ж дерево злетіло догори, повернувшись у вертикальне положення, як і було задумано природою, після чого не спричиняло більше ніяких хвилювань. Вовчиця та Одноокий заходилися жадібно пожирати м’ясо, яке спіймало для них загадкове дерево.
29 февраля 2020

Автор книги