ESET_NOD32

Рецензии и отзывы на Зворотний бік світів

5.0
    MaryanaSomko

Четверта книга Дари Корній із циклу "Зворотній бік..." просто вражає. Талантам письменниці немає меж і це справді захоплює. У ній розповідається про навчання Остапа і Дужа у світі Неврів, про долю Мальви і її перебування у різних світах. Зрада, відчай, біль, помста, любов одні з небагатьох почуттів, як переповнюють головних героїв.
    У ній яскраво описується куди може завести сліпа ревність і на скільки є важливою істинна на прикладі Стриба. Також у цій книзі детально описано сутність сірих і як створювався їхній світ Досконалості. Розкривається їхня підступність і якими вдалими маніпуляторами вони є.
    Особисто від себе скажу, що прихильникам творчості Дари Корній, обов'язково потрібно прочитати цей цикл.

DaraAverage

Як на мене, то це просто еталонне закінчення серії. Читаючи інші книги серії я побоювалася, що авторка зробить типові помилки серійної "young-adult" літератури і просто "зкотиться". Проте я дуже помилялася.
    Окрім безсумнівно цікавого сюжету, що іноді аж надто насичений подіями, Дана Корній довела сюжетні лінії усіх персонажів, навіть тих, яких не дуже пам‘ятаєш. Проте не читайте опис книги, якщо не хочете дізнатись про половину сюжету, та точно спочатку ознайомтеся з попередніми "зворотніми" книгами.