spring_swallow

- Невже може бути щось спільне в гордого величного орла та облізлого злодюжки горобця?
    - Небо у них спільне! Небо!.. (с)

Чесно кажучи, дуже насторожено я розпочинала знайомство з книгою, оскільки до сучасної української літератури моє відношення переважно негативне.
    Але настороженість моя зникла з перших сторінок - розбилась, немов об скелі.
    Ця неймовірна історія заполонила мене з перших сторінок і тримала на одному подиху до останньої.
    Вже на 26 сторінці по тілу пробігли перші мурашки.
    Хочеться порадити прочитати книгу усім тим, хто, не дивлячись на темні відтінки буднів, продовжує вірити у дива...

Історія, яка змушує зрозуміти - кожне наше слово, кожний вчинок (навіть той, який ми так і не наважились зробити) може стати вирішальними у нашій долі.

І не лише у нашій...

Гори стають долинами, а час вертає назад. Завжди є можливість усе виправити, бо ангели не сплять... Ніколи.
    LeRoRiYa

Цей роман - трохи не те, чого я чекала, побачивши на обкладинці ім'я Дари Корній. Так, історія життєва й цілком могла буути реальною... але чогось не вистачило. В книжках цієї чудової письменниці зазвичай є щось неповторно-містичне, створена в них атмосфера не схожа на інші. Цього ж разу вкраплення містики, чи точніше, міфології, були такими незначними, що їх просто не помічаєш. Книжка мені сподобалась, але як шанувальницю "традиційної" Корній, вона мене трохи розчарувала. Не вистачало легенд, надприродніх сил, містичних поворотів. Але історія вийшла цілком пристойна, тож вона має право на життя.

Natali39419

Вирішила прочитати книгу, тільки через автора. Всі книги Дари Корній прочитала і залишили вони приємне враження! Перше, що вразило, це епіграф:
    "Біда не в тім, що свище вітер лютий,
    Що січень на вікні,
    Малює мертві квіти.
    Біда не в тім, що ти мене не любиш,
    Біда, що я тебе не можу розлюбити."- влучний та гарний. Навіть одразу захотілося знайти цю пісню і послухати, щось як то кажуть "накотило"!!
    Мене роман надзвичайно зворушив. Взагалі не вважаю себе людиною, яку легко довести до сліз, переглядаючи фільми взагалі ніколи не плакала, а от книги мають на мене такий вплив. (хоча далеко й не всі) на останніх сторінках я ридала під впливом тих болючих та таких реальних подій. Наче це не було на сторінках книжки, а хтось мені розказав цю трепетну історію, що мала трагічний кінець, а могла б мати і щасливий.
    Емоції, які я пережила, неможливо перелічити. Вони були нестримні коли померла Оксана, я розуміла що це лише книжка, але те, як вона написана, і ті емоції - вражають. Хотілося схопитися з місця і самій хоч чимось допогти, але чим та й як?
    Дякую Дарі за ще одну неперевершену книгу!

Iva_Z

Я из тех людей, кто довольно плохо и крайне скептически относится к современной украинской литературе. Эту книгу я прочитала только потому, что услышала от человека с таким же мнением, хвалебный отзыв.
    Книга хорошая, действительно выделяется из общей массы псевдолитературы украинских авторов, присутствует приличный набор фраз, которые являются актуальными и даже, в некоторой мере, интригующими.
    Я не смогла поставить оценку этой книге, потому что она непохожа на те, которые я читаю в большинстве случаев, а следовательно, я не знаю от чего мне следует отталкиваться при ее оценивании, но, в общем, впечатления от ее прочтения довольно благоприятны).

malina813

Дуже сподобався образ головної героїні. Така собі Сейлор Мун-борець за добро і справедливість. Ні, справді, дуже хороший та сильний образ.
    А взагалі деякі моменти були ну надто вже притягнуті за вуха. Хоча, може, це просто я надто цинічно все сприймаю. А загалом книга доволі таки непогана. Є над чим подумати.
    п.с. Деколи один вчинок змінює безліч життів...