«Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» читать онлайн книгу 📙 автора Чарлз Дахіґґ на MyBook.ru
  2. О бизнесе популярно
  3. ⭐️Чарлз Дахіґґ
  4. 📚«Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі»
Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

Премиум

4.22
(9 оценок)

Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі

402 печатные страницы

Время чтения ≈ 11ч

2016 год

16+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

Бестселер New York Times

Чарлз Дахіґґ – відомий журналіст, випускник Гарвардської школи бізнесу та Єльського коледжу, лауреат Пулітцерівської премії, премії Національної академії наук США. Його світовий бестселер «Сила звички» понад 60 тижнів перебував у топі New York Times та розійшовся накладом 1,5 мільйона примірників 30 мовами. «Кмітливіші, швидші, кращі» – його друга книга, і вже за три тижні після виходу друком у березні 2016 року вона досягла перших місць серед бестселерів New York Times.

читайте онлайн полную версию книги «Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» автора Чарлз Дахіґґ на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Переводчик:
Лесь Герасимчук
Время на чтение:
11 ч.
у групі; те, як ми формуємо фрейми вибору й використовуємо в житті інформацію. Продуктивні люди й фірми примушують себе робити вибір, яким нехтують інші люди. Продуктивність з’являється тоді, коли люди примушують себе думати інакше.
29 декабря 2020

продуктивність — це розпізнавання вибору, на який інші не звертають уваги. Це прийняття рішень у певний спосіб. Те, як ми дивимось на власне життя; історії, які собі оповідаємо, цілі, які примушуємо себе деталізувати; культура спілку
29 декабря 2020

Процес технічного проектування спирався на ідею, що багато проблем, які спочатку здаються нездоланними, можна поділити на підпроблеми, випробувати їхні рішення, повторюючи ці дії, аж доки з’явиться розуміння цілого.
25 декабря 2020

Переводчик