«Kuldajastu, kuldne Maa» читать онлайн книгу 📙 автора Anni Sennov на MyBook.ru
Kuldajastu, kuldne Maa

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

2017 год

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

Meie koduplaneedile on miljonite aastate vältel laskunud erinevad kosmilised energiad, et tõsta Maa energeetilist vibratsioonisagedust.

Praegusel kuldajastu koidikul, mille algust märgib maiade kalendri lõpp 21. detsembril 2012, on hakanud kogu elu meie planeedil muutuma. Kuldenergia ja selle materialiseeriv jõud on varjanud end miljoneid aastaid sügaval Maa sisemuses, oodates aega, mil meie, inimesed, oleme valmis seda kasutama konstruktiivselt planeedi ja inimkonna heaks.

Planeet Maa on päikesesüsteemi teistelt taevakehadelt saabuvate energiate ja teadmiste integreerumise epitsenter. Uue ajastuga on saabunud aeg Maal endal võtta vastutus oma arengu eest – ja kuldenergial on selles tähtis osa kanda.

Aktiveerides endas kuldenergia, aitad sa panustada tervikusse just selliselt, nagu oled sündinud seda tegema, elades iga päev oma elu ja teostades vaimuenergia abil oma elu eesmärki.

Raamat sisaldab tähelepanuväärseid uusi teadvuslikke kaemusi inimkonna kohta üleüldises kosmilises energeetilises pildis.

Skandinaavia päritolu autor Anni Sennov on kõrgelt hinnatud vaimutasandi selgeltnägija, kes on paljude aastate jooksul aidanud vaimsetel teekäijatel leida erinevaid teadvuslikke platvorme. Ta on avaldanud raamatuid, korraldanud kursusi ja töötubasid, pidanud loenguid ja transformatsiooniteemalisi veebinare ning jaganud isiklikke nõuandeid.

Oma 22. raamatus tervitab Anni Sennov sind kuldajastu lävel, kuhu on meil kõigil tähtis täies väes oma panus anda.

читайте онлайн полную версию книги «Kuldajastu, kuldne Maa» автора Anni Sennov на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Kuldajastu, kuldne Maa» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Объем: