23febsale10
    lyuda_radon

Ось і прочитана третя книга цієї чудовой серії, на жаль поки остання. Но маю надію, що пон Кокотюха продовжить творити у цьому напрямку. Бо хочеться здійснити вуличками Львова ще не одну подорож в компанії Клима Кошового та його товариша Йозефа Шацького.
    Мені подобається Львів, яким він постає на сторінках цієї серії, мені подобається головний герой, мені подобається атмосфера - початок ХХ сторіччя, невличкі кнайпи, перші автомобілі, львівські базарчики, батяри и мешканці готеля Жорж. Й саме головне мені подобається й детективна лінія цього твору. Й мені сподобалось що у цій книзі Магда помирилась з Климом.
    Найбільшими нашими ворогами є не ті хто зназодиться на певній відстані від нас, не ті хто відкрито кричить, що ненавилить нас, не той кого знаходиться на другому боці міста, а той хто поряд з нами, хто знає багато наших таємниць, хто снує за нами як тінь і намагається повторити наше життя.
    До речі у нашого Клима з'явилася любася, що додало певної родзинки твору.
    В своєму автомобілі вбита донька дуже заможного пана, якій ні в чому не відмовлял осиротілій дівчинці. Автор створив таку собі молоду пані, яка отримує все, чого б це їй не коштувало, й значи цю її ваду, тато намагається бути першим хто задовліьниті усі її примхи. Тому Анеля одна з перших жінок хто володіє автомобілем і керує їм сама, має свій власний будинок. Все її життя на грані, вона зустрічається з ватажком батяр, вона має таємне життя (не всі ж таємниці мені вам відкривати). І така смерть не злеті життя.
    А прична вбивства банальна як світ, і вбивцю розкрила трошки раніше ніж Клим, але тому що я жінка.

Русский перевод. ...

Русский перевод.
    Вот и прочитана третья книга этой чудесной серии, к сожалению пока последняя, но не теряю надежду что автор продолжит писать в этом направлении. Потому что хочется осуществить улицами Львова еще не одно путешествие в компании Клима Кошового и его товарища Шацкого.
    Мне нравится Львов, который предстает перед нами на страницах этой серии, мне нравится главный герой, мне нравится атмосфера - начало ХХ века, небольшие кофейни, первые автомобили, львовские базарчки, бандиты и жители отеля Жорж. И самое главное мне нравится и детективный сюжет этого романа. Понравилось что в этой книге Магда помирилась с Климом.
    Наибольшими нашими врагами есть не те кто находится на определенном расстоянии от нас, не те кто открыто кричит, что ненавидит нас, не те кто находится на другой стороне общества, а тот кто рядом с нами, кто много о нас знает, кто движется за нами как тень и пытается копировать нашу жизнь.
    Кстати у нашего Клима появилась подружка, что дополнило роман изюминкой.
    В воем автомобиле находят убитой дочку нефтяного магната, который никогда и в чем не отказывал осиротелой девочке. Автор создал образ молодой девушки, которая получает все, чего бы это ей не стоило, и зная эту ее слабость, отец пытается быть первым кто удовлетворит все капризы дочери. Поэтому Анеля одна из первых женщин владеет автомобилем и управляет им сама, имеет собственный дом. Вся ее жизнь на грани, она встречается с главарем преступного мира, она имеет тайную жизнь (не все тайны мне вам раскрывать). И такая смерть на взлете жизни.
    А причина убийства банальная как мир, и убийцу раскрыла немного раньше Клима, потому что я женщина.

juli7a

Книга сподобалась. Зовсім не жалію, що потрітила на неї і час, і гроші - вона того варта. Зразу зацікавила анотація, можливо через те, що люблю читати про старий Львів.

Історія легка і приємна. В детективі зустрічаються "колоритні" словечка, які мені дуже сподобались, бо вони значно оживляють персонажів. Саме оформлення дуже порадувало: стильна обкладинка, а в середині книги приємний сюрприз - карта міста))

Отже, читайте, розслабляйтесь і отримуйте задоволення. А я надіюсь прочитати всю серію "Ретророман".