Рецензии и отзывы на Львів. Вишні. Дощі (збірник)

4.8
    TorrePlumelets

Ця книга ніби зіткана з морельок, стиглих, солодких, з п'янким ароматом

kukusya_murrrochk...

Очень люблю Львов и не могла пройти мимо, когда впервые увидела "Львів. Кава. Любов" и "Львів. Смаколики. Різдво". Купила, прочитала, но не получила 100%-го удовольствия. Подумала "Всё не буду покупать, если выйдет ещё одна такая сборка", но муж решил сделать сюрприз и подарил "Львів. Вишні. Дощі". Читала с упоением, буквально чувствовала аромат кофе и вкус вишен. Все авторы молодцы. Захватывает с первой истории и до последней. С нетерпением жду следующий сборник и рекомендую всем, кто хочет чего-то лёгкого и непринужденного для прочтения.
    Расстроило, что в книге не было уже так полюбившейся Виктории Гранецкой с её нереальными фантастическими сюжетами.

VitaliyaBondarenk...

Давно хотіла купити цю книгу, та все не було можливості. І тут під час подорожі у Львів зовсім спонтанно я купила цілу серію)))) Найперше прочитала саме цю. Дивно, але читаючи "Львів. Вишні. Дощі" за сотні кілометрів від міста Лева, я відчувала невимовно хвилюючий запах, що навіяв спогади про поїздку в моєму серці. Я їла соковиті морелі, читала і насолоджувалася. Я впізнавала вулиці, улюблені місця, я немов чула, як натхненно стукає по бруківці львівський дощ-музикант. Майже всі оповідання запали в душу, тільки декілька були не надто захоплюючі, проте нагадували мені знайомі почуття і картини. Деякі були несподіваними, а деякі - не відпускали одразу по закінченню, так заворожували. І тепер Львів асоціюється в мене не тільки зі свіжим запахом дощу, п'янким ароматом міцної кави, натхненними романтичними львів'янами, а й з терпко-солодким смаком морель.
    Хочеться продовження, хочеться іще!