sireniti

Двоє. Він і вона. Ніч. Фонар. Дотик рук, палкість поглядів, ніжність поцілунків. Світу не існує. Є тільки двоє. Вона і він. І це дивне, старовинне місто, яке їх поєднало. Йому ж приготована роль розлучити їх. Можливо, навіки...

Та кохання не знає, що таке час. Справжнє кохання здатне на дива. Воно не має кордонів, воно не ставить меж. Справжнє коханя проростає там, де, здавалось би, немає місця почуттям. Душі пам'ятають все. Особливо, якщо це все у них відібрали.

"Осіннє рондо.."- історія кохання. Красива, подекуди трагічна, з фіналом, який передчуваєш, але від цього вона не стає менш загадковою і цікавою.
    Містика і реальність. Часи минулі і сьогодення. Дві половинки, що загубилися в часі і в сучасному місті.

Одного дня Любка вирішить порвати з минулим і почати все спочатку. І потяг привезе ії у Львів. Вона навіть не здогадується, що тільки що розминулась з долею. Хоча... Хіба ж не схожий цей симпатичний чоловік на того, хто уже ось як скільки часу приходить до неї у снах. Коханий зі снів. Хіба таке може бути?
    Мабуть, у Львові можливо все. Місто, що містить загадок більше, ніж відгадок. Романтичний, містичний та загадковий Львів теж герой роману. Саме тому, читаючи, розумієш, все буде добре. Любка і Любомир вистоять. Вони просто зобов'язані це зробити.
    Адже, чуєте, звучить рондо. І ніч така місячна, зоряна, ясная..(як у пісні). І Софія знову спішить до свого Степана, забувши про все... То казка? Ні... кохання.

На русском.

Двое. Он и она. Ночь. Фонарь. Прикосновение рук, пылкость взглядов, нежность поцелуев. Мира не существует. Есть только двое. Она и он. И это странный, старинный город, который их соединил. Ему же суждено разлучить их. Возможно навеки...
    Но любовь не знает, что такое время. Настоящая любовь способна на чудеса. Она не имеет границ, для неё нету пределов. Настоящая любовь прорастает там, где, казалось бы, нет места чувствам. Души помнят всё. Особенно, если это всё у них отобрали.

"Осеннее рондо..."- история любви. Красивая, кое-где трагическая, с финалом, который предчувствуешь, но от этого она не становится менее загадочной и интересной. Мистика и реальность. Времена ушедшие и нынешнее. Две половинки, которые потерялись во времени и в современном городе.

Однажды Любка решит порвать с прошлым и начать все сначала. И поезд привезет её во Львов. Она даже не догадывается, что только что разминулась с судьбой. Хотя... Разве не похож этот симпатичный мужчина на того, кто уже вот сколько времени является ей в снах? Любимый из снов. Разве такое возможно?
    По-видимому, во Львове возможно многое. Город, который содержит загадок больше, чем отгадок. Романтичный, мистический и загадочный Львов тоже герой романа. Именно поэтому, читая, понимаешь, всё будет хорошо. Любка и Любомир выстоят. Они просто обязаны это сделать. Ведь, слышите, звучит рондо. И ночь такая лунная, звездная, ясная.(совем, как в песне). И София опять спешит к своему Степану, забыв обо всем... Сказка? Нет... любовь.

SaganFra

Чудова романтична історія з невеликою краплинкою містики. Зауважте, яке чудове поєднання: стародавнє місто Львів, бруковані вулиці якого просто просякнуті ароматом кави та шоколаду і ніяким дощем цього не змити; романтичні закохані, котрим судилося бути разом лише в наступному житті; і час, котрий, як виявилось, можна віднайти.

Дія роману відбувається спочатку в кінці дев’ятнадцятого століття, а потім різко переходить на початок двохтисячних років. І такий квантовий стрибок пов'язаний любов’ю, що подолала часовий простір. Адже кому ще під силу це зробити, як не коханню.

Алла Рогашко своїм дебютним романом запрошує до прогулянки стародавніми та навіть містичними вулицями Львова. Вона відкриває нам таємницю великого кохання однієї молодої пари. Їм довелося подолати багато труднощів, але врешті решт їхні душі поєднається, нехай і в інших тілах.

Ця книга доводить, що справжнє кохання існує. Друга половинка обов’язково існує. Потрібен лише час та терпіння.
    Чудова, атмосферна, «львівська» книга!

GraceMime

Почну з того,що чекала більшого, тому трохи розчарована. Прочитала анотацію, виникло бажання познайомитись. Влітку хочеться чогось романтичного, але не мильного. Загалом історія цікава, нам властиво думати, що предки мають вплив на наше життя навіть з того світу, але... Книжка, в якій йдеться про Львів, а купа русизмів. Разом з характерними галичанськими словами так ріже вухо, що страшне. Містика неорганічно вписана, як на мене. Герої незрозумілі, бліді якісь, на них дивишся збоку, як на сусідів, про проблеми яких і знати не дуже хочеться.

RicherdsVendors

Хоча ціна на книжку порівняно захмарна, я не розчарована. Нестандартний, кінематографічний сюжет. Коли читаєш - написане уявляється. Не розумію демонстрування книжки як жіночого роману. Да,любовна історія займає багато уваги, але коли заглиблюєшся в цю історію, в містичні перепетії, якими оточена ця історія, в заплутані світи, якими блукає головна героїня, то вже не думаєш про любовну історію, а просто переживаєш разом з героїнею всі її випробування. Ну і Львів, містичний, загадковий. Тільки це місто може таїти в собі такі містичні загадки,якими наповнена ця книжка.

karvell

Ночь, улица, фонарь, аптека,
    Бессмысленный и тусклый свет.
    Живи еще хоть четверть века -
    Все будет так. Исхода нет.

Умрешь — начнешь опять сначала
    И повторится все, как встарь:
    Ночь, ледяная рябь канала,
    Аптека, улица, фонарь.

Правда аптеки в книге нет... Но кто бывал во Львове, знает, что аптек там много - даже есть аптека-музей. Но моя рецензия будет не про этот чудесный город, а про любовь, которая родилась в нем. Про любовь, которая не знает смерти, а лишь становится все прекраснее и крепче, спустя века.
    Иногда стоит у тебя на дальней полке книга, которую ты купил просто так. Даже не думаешь ее читать - на очереди ведь столько mustread. А потом она все же попадает в твои руки и вносит в жизнь ту самую каплю волшебства, которой так не хватает в серые ноябрьские будни.
    Сколько уже написано про любовь, и кажется, что ничем новым тебя никто не удивит. А Алла Рогашко взяла и удивила."Осіннє рондо" вам расскажет невероятную историю про две влюбленные души, которые появились в 19-м веке, потеряли друг друга, а обрели истинное счастье лишь в наше время. Не хочу останавливаться на сюжете - эту книгу нужно от начала до конца прочитать самостоятельно, не опираясь на чье-то мнение. Может местами она и слишком слащава, а может просто мы все стали сплошными циниками и перестали верить в настоящую любовь, ту самую, которая с первого взгляда и до конца. Но Рондо дало мне пару чудесных вечеров, и лишний раз мне напомнило о том, какое же это трепетное и могучее чувство любовь.